Розвиток та підтримка аграрного комплексу Полтавщини

В області діє "Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період 2020 року" (Рішення пленарного засідання двадцять другої сесії обласної ради сьомого скликання 19 жовтня 2018 №873) (далі Програма). Підтримка передбачена для особистих селянських господарств, фермерських господарств, фізичних осіб-підприємців, приватних підприємств (учасники програми). Рішенням тридцять першої сесії обласної ради сьомого скликання від 28 лютого 2020 року затверджено в новій редакції "Порядок використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період 2020 року" (далі Порядок), якими визначено відповідальними за приймання документів учасників (по окремих напрямках Програми) уповноважених осіб виконавчих комітетів сільських, селищних та міських рад. З Програмою та Порядком можна ознайомитись на офіційному сайті Департаменту http://apk/adm-pl.gov.ua/ в розділі "Розвиток села". Форми відомостей осіб, які мають право на отримання фінансової підтримки, після затвердження, будуть розміщені на сайті Департаменту.

09:58 02.04.2020

Вчимося дякувати

ВЧИМОСЯ ДЯКУВАТИ! Людина не народжується доброю чи злою, вихованою або ні. Характер формується в процесі спілкування з оточуючими. Як не прикро, але нерідко ми помічаємо, що багато гуманних рис втрачають свою цінність. Сьогодні, коли все людство опинилось віч - на – віч з реальною загрозою, частіше виявляються наслідки нашого виховання, краще можна роздивитися справжнє обличчя кожного. На щастя, ми вкотре переконуємося, що хороших людей таки більше. У попередніх публікаціях ми дякували доброчинцям, які роблять конкретні справи, надають реальну допомогу закладам охорони здоров’я регіону. З кожним днем їх стає все більше і більше, і роблять вони це не ради похвали, а за покликом серця. Але всім нам треба ставати людьми, як би прикро це не звучало, буває, що наші вчинки свідчать про те, що ми лише належимо до біологічного виду «гомо сапієнс». Іноді добре слово є кращим лікарем, спонукає нас до дій і, просто, робить яскравішим життя. Сьогодні, ми зі словами щирої подяки звертаємося до підприємства ПП «Граніт – Агро» (керівник Різник В.П.), яке виділило кошти в сумі 12410,00 грн. для КП «Семенівський центр ПМСД» на придбання необхідних ліків та обладнання. Крім того підприємством зроблено ремонт у приміщенні ФАПу с. Степанівка, а саме підведено водопостачання. Тепер приміщення забезпечене холодною і гарячою проточною водою. Тож, шановні земляки, давайте подолаємо спільну біду і вийдемо з неї здоровими і морально очищеними. І ще раз закликаємо кожного з вас: «Вчимося дякувати».

09:32 02.04.2020