Дата: від до Скинути

До уваги фізичних осіб-підприємців,  які працюють на спрощеній системі оподаткування

До уваги фізичних осіб-підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування

14 листопада 2019 Верховною Радою остаточно ухвалено проект закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік»,  яким встановлено з 1.01.2020 прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць для працездатних осіб в сумі - 2102 грн., та мінімальну заробітну плату в сумі - 4723 грн. в місяць.

11:44 24.12.2019

За 11 місяців платники Лубенського управління поповнили бюджет  майже на 1980,5 мільйона гривень

За 11 місяців платники Лубенського управління поповнили бюджет майже на 1980,5 мільйона гривень

У січні – листопаді  2019 року платники  Лубенського управління ГУ ДПС у Полтавській області сплатили до бюджетів усіх рівнів  майже 1980,5 млн. грн. платежів, в тому числі до державного бюджету – близько 838,6 млн. грн., до місцевих бюджетів 1141,9 млн. грн.

11:43 24.12.2019

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ та ЄВ!

З 01.01.2020 при здійсненні операцій з виконання державного та місцевих бюджетів органами Казначейства застосовуватиметься  План рахунків  бухгалтерського обліку в державному секторі, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013р. №1203, із змінами та доповненнями.

11:41 24.12.2019

Свято енергетиків

З нагоди  Дня енергетика, який відзначали 22 грудня, Семенівський селищний голова Людмила Милашевич, відвідала колектив АТ "Полтаваобленерго" (начальник Олександр Зімін) та колектив Семенівського ЦОС ТОВ "Полтаваенергозбут" (начальник Сергій Мізін). За поданням депутата Полтавської обласної ради Володимира Куцовола, Олександр Петрович та Сергій Олексійович відзначені та нагороджені грамотами облради- за багаторічний внесок в розвиток енергосистеми Семенівського району.

10:33 24.12.2019

Свято Різдва Христового

РІЗДВО ХРИСТОВЕ ЗА ГРИГОРІАНСЬКИМ КАЛЕНДАРЕМ 25 грудня, увесь католицький світ, а також більшість протестантів і православних церков святкують Різдво Христове. Вже третій рік Україна офіційно святкує Різдво ще й за західним обрядом: з 2017 року 25 грудня оголошено вихідним днем. Раніше українці на державному рівні святкували Різдво лише 7 січня, цей день був вихідним. Історичні факти говорять про те, що це ще й одне з найстаріших християнських свят. Воно увійшло в релігійний календар в 4 столітті н.е. Як свято Різдво було проголошено в 431 році під час Ефеського церковного собору. З того часу Різдво щороку відзначають 25 грудня. Саме в цей день народження Ісуса Христа відзначають католики, послідовники лютеранської та англіканської конфесій, баптисти, а також православні, які проживають на Заході. В гарну днину, в добрий час, Ми з Різдвом вітаєм вас, І з вечерею святою, Веселою колядою! ...

09:18 24.12.2019

Щотижнева нарада

Сьогодні, 23.12.2019 року, Семенівський селищний голова Людмила Милашевич, провела щотижневу нараду працівників виконавчого комітету. Заплановані заходи, дані доручення, рекомендації та визначені відповідальні виконавці.

12:23 23.12.2019

День працівників архівних установ

Щиро вітаємо з професійним святом працівників архівних установ, яке відзначається 24 грудня 2019 року. Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно значущу справу - зберігаєте свідоцтва історичної пам'яті українського народу, об'єднуєте її нерозривним зв'язком з сьогоденням і майбутнім. Вашими стараннями формується потужний інформаційний ресурс, який дає можливість широкому колу людей - вченим, історикам, студентам і тим, хто просто цікавиться історичною спадщиною, поповнити знання про свій народ і пройдений ним шлях, відчути героїчне минуле, перейнятися думками наших предків, відкрити маловідомі сторінки їх життя. Упевнені, що ваш професіоналізм, розуміння високої відповідальності перед минулим, сьогоденням і майбутнім будуть і надалі запорукою дбайливого зберігання і примноження культурних цінностей і документальної пам'яті українського народу, ви і надалі будете збагачувати кращі традиції своєї професії, самовіддано і сумлінно служити обраній справі. Від усієї душі бажаю вам міцного здоров'я, щастя, добра і нових успіхів у творчому пошуку. Нехай злагода і достаток панують у ваших родинах.

09:33 23.12.2019

День енергетика

22 грудня 2019 року-День енергетика України. Семенівська селищна рада щиро вітає всіх працівників енергетичної промисловості з професійним святом – Днем енергетика, святом мужніх людей, які віддають всю свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи – дарувати світло і тепло кожній оселі нашого краю, забезпечувати стабільне функціонування всіх галузей економіки. Саме це робить професію енергетика однією з найбільш необхідних та шанованих. Сумлінна і самовіддана праця, помножена на високий професіоналізм енергетиків стали символами Вашої професії.

10:52 21.12.2019